Podczas dnia otwartego medycyny estetycznej W KOMPLEMED dowiesz się wielu rzeczy na temat różnych zabiegów estetycznych, procedur, produktów oraz nowości w branży. Poznasz lekarzy specjalizujących się w medycynie estetycznej Dr Agnieszkę Kłoczko Pyclik oraz Dr Camillę Carpenter, zapytasz się o ich doświadczenie i przeprowadzane zabiegi oraz uzyskasz porady i wskazówki na temat najlepszych rozwiązań dla swoich indywidualnych potrzeb.
 
🍀 6 Wspaniałych Nagród dla osób biorących udział w wydarzeniu!
Przyjdź i wygraj:
💎 Ostrzykiwanie toksyną 3 okolice twarzy (Wartość 1200 PLN)
💎 Modelowanie ust (Wartość 1000 PLN)
💎 4 x Mezoterapia (Wartość 500 PLN)
🍀 Losowanie odbędzie się o godzinie 17:00 🍀
 
W czasie takiego dnia otwartego można również zobaczyć w praktyce, jak przebiegają zabiegi medycyny estetycznej, obejrzeć przed i po zdjęcia pacjentów oraz porozmawiać z nimi o ich doświadczeniach i wynikach. Warto zwrócić uwagę na to, jakie technologie i metody stosowane są w trakcie zabiegów oraz na to, jakie są potencjalne skutki uboczne i jak można uniknąć ryzyka.
 
Dzień otwarty medycyny estetycznej w KOMPLEMED to także okazja do poznania różnych produktów i kosmetyków, które można stosować w domu w celu pielęgnacji skóry i opóźnienia procesów starzenia się. Można porównać różne marki i produkty, porozmawiać z ekspertami i uzyskać wskazówki dotyczące skutecznego stosowania kosmetyków.
 
Dzień otwarty medycyny estetycznej w KOMPLEMED to doskonała okazja do zdobycia wiedzy, uzyskania porad i zwiększenia świadomości na temat medycyny estetycznej oraz odkrycia nowych rozwiązań dla swoich indywidualnych potrzeb.
 
W tym dniu będzie tez można skorzystać z niesamowitej promocji:
2 za 1.
Ciesz się pięknem razem, dzięki naszej wyjątkowej ofercie 2 za 1. Teraz możesz podzielić się przyjemnością zabiegu medycyny estetycznej z bliską osobą, nie obciążając nadmiernie Swojego portfela.
W ramach tej promocji, jeśli umówicie się na zabieg w dwie osoby, płacicie tylko za jedną osobę! To doskonała okazja, aby skorzystać z najnowszych technologii i metod medycyny estetycznej w towarzystwie osoby, z którą chcesz dzielić te piękne chwile.
Zmarszczki: Toksyna botulinowa. Oszczędność 600 PLN.
Usta: Modelowanie ust. Oszczędność 500 PLN.
Twarz: Mezoterapia twarzy. Oszczędność. 250 PLN.
 
Adres wydarzenia: Klinika KOMPLEMED, Powstańców Śląskich 84, 53-333 Wrocław.
Start: 11:00
Koniec 18:00
27.05.2023 Sobota
Parking: Aldi, pierwsza godzina FREE.